Putukahotellide meisterdamise töötuba 11. mail

Karoliina Lass Uudised 0 Comments

Muraste looduskoolis 11. mail 11.00-14.00 “Putukahotellide meisterdamise töötuba”!
Maikuu on traditsiooniliselt looduskaitsekuu ning tänavuse aasta teema „Igaühe loodushoid“ annab võimaluse arutleda, mida saab meist igaüks teha loodusest hoolimiseks ning selle rikkuse säilimiseks järeltulevatele põlvedele. Looduskaitsekuul räägimegi sellest, kuidas me kõik lihtsate tegudega ja tegematajätmistega saame ümbritseva mitmekesise looduse heale käekäigule kaasa aidata. Niitmata jäetud aianurk, noorde männikusse paigaldatud pesakast, põletamata puupakk, mürgitamata jäänud teeserv – teadlikult tegutsedes saame koduaias, linnas, metsas, põldudel ja mujal säilitada ja luua elupaiku paljudele meie looduse väiksematele asukatele. Igaüks neist on omakorda osa suuremast süsteemist.
Muraste looduskoolis toimub tänavuse looduskaitsekuu puhul putukahotellide meisterdamise töötuba – kes meist poleks kuulnud meeletu kiirusega vähenevast putukate arvukusest? Osalejad ei pea olema kohal kogu töötoa aja, vaid saavad tulla selle aja sees (arvestame ühe inimese putukahotelli meisterdamise ajaks umbes pool tundi).
Oma osalemisest anna palun eelnevalt teada murastelooduskool@gmail.com, siis teame materjalidega arvestada!
Töötuba toetab Keskkonnaamet.