Väike poiss kallistab puud

Loodusõppeprogrammid

Looduskoolis pakutavad õppeprogrammid tutvustavad Muraste mitmekesist loodust erinevatel aastaaegadel. Mängulised loodusretked pakuvad põnevaid avastusi ning kinnistavad lasteaias ning koolis õpitut.

Kõik programmid kohandatakse õpetaja ja looduskooli poolse juhendaja koostöös vastavalt grupi vajadustele ja soovidele. Õppeprogramm maksab 170€.

Pakume ka õppetundi kooli õues või lähiümbruses teile sobival teemal (vt õppeprogrammide kirjeldusi, kokkuleppel saame programme teha ka teemadel, mis nimekirjas ei kajastu).

Samuti pakume Val Rajasaare juhendatud linnuretki Murastes ja mujal nii suurematele lastele kui täiskasvanutele nii eesti kui vene keeles.

Viime läbi ka sünnipäevaretki!

Ühe retkejuhiga programm maksab 170 € (optimaalne grupi suurus 25 last). Suurema grupiga on vajalik kaks retkejuhti.
Vajadusel saame aidata ka bussifirma leidmisega.

Täpsema info jaoks võta ühendust meie koordinaatoriga murastelooduskool@gmail.com.

Õppeprogrammid