Täiskasvanutele! Praktiline looduse tundmine, loodusretkede juhendamine

Karoliina Lass Uudised 0 Comments

Kooli- ja lasteaiaõpetajatele (ja teistele täiskasvanud huvilistele).

Algklasside ja lasteaedade õpetajatele retked liigi- ja koosluste ning nende omavaheliste seoste tutvustamiseks. Samuti loomade tegevusjäljed, linnulaul, abivahendid liikide määramiseks jm. vajalik, et innustada õpetajaid lastega iseseisvalt looduses käima. Lisaks praktilise looduse tundmise ja loodusretke läbiviimise näpunäidetele on huvi korral kaetud ka teemad, mis puudutavad üldistavalt looduse ja inimese omavahelisi suhteid tänapäeva Eestis ja maailmas nagu näiteks jahindus, rohevõrgustik, looduse ja maanteeliikluse konfliktid ning nende lahendamine, mõistlik maa- ja looduskasutus, pärandmaastikud ning paljud muud seonduvad valdkonnad.

Programme on võimalik läbi viia nii mõisapargis, mitmekesises Muraste hiiemetsas või rabas, paeklindil ja mererannikul Muraste Looduskaitsealal. Retkejuht saab ka ise tulla õpetajate poolt välja pakutud paika sama programmi läbi viima.

Programm toimub, kui osalejaid on vähemalt viis. Maksumused Murastes või Tabasalu Looduspargis: grupi suurus 5 – 10: osalustasu 20 eurot inimese kohta. Grupi suurus üle 10 inimese: programmi kogutasu 200 eurot. Grupi maksimaalne suurus: 20. Teistes asupaikades lisandub retkejuhi transpordikulu.

Täpsem teave: Val Rajasaar, tel. 5158379; E-post: val.rajasaar@studioviridis.ee

Lisa kommentaar