Väike poiss kallistab puud

Loodusõppeprogrammid

Looduskoolis pakutavad õppeprogrammid tutvustavad Muraste mitmekesist loodust erinevatel aastaaegadel. Mängulised loodusretked pakuvad põnevaid avastusi ning kinnistavad lasteaias ning koolis õpitut.

Kõik programmid kohandatakse õpetaja ja looduskooli poolse juhendaja koostöös vastavalt grupi vajadustele ja soovidele.

Õppeprogrammid

Viime läbi ka sünnipäevaretki!

Hinnad

Ühe retkejuhiga programm maksab 200 € (optimaalne grupi suurus 20 last). Suurema grupiga on vajalik kaks retkejuhti.
Vajadusel saame aidata ka bussifirma leidmisega.

Projekti kirjutamine

Kool või lasteaed saab ise programmidele tulekuks KIKist lihtsustatud korras toetust taodelda. Täpsemalt loe taotlemise kohta KIKi kodulehelt (KIKi keskkonnaprogrammist, Toetused koolidele ja lasteaedadele). Arvestama peab taotluse menetlemiseks kuluva ajaga, näiteks veebruari vooru projekti kirjutades saab programmidele tulla ilmselt hiliskevadel või alles järgmisel õppeaastal.

Kui taotlete programmidele tulekuks KIKist raha, palun pöörduge kindlasti meie looduskooli koordinaatori Karoliina Juuriku poole ja leppige kokku programmi teema ja orienteeruv aeg Murastesse tulekuks. Koordinaatori käest saate seejärel kinnituskirja/hinnapakkumise, mille saate KIKi taotlusele lisada.

Lisainfot saate KIKi kodulehelt, otse nende spetsialistidelt või meie looduskooli koordinaatorilt.