Registreerumine

<< okt. 2022 >>
ETKNRLP
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6


Õppeprogrammidele registreerumine


Esimene registreerumine toimub lehel Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele ja lasteaedadele. Seal on näha ka projektis osalevad koolid ja lasteaiad. Kui seal enam Muraste looduskooli programmidele vaba kohta ei ole, palun ära siin ennast registreeri!

Ühisprojekti lehel registreerudes pidid sisestama oma programmi soovitusliku kuupäeva, sest projektis osaleb palju erinevaid loodusõppeasutusi ning osadel ei ole enda registreerumissüsteemi. Muraste looduskoolil on aga olemas enda sündmuste kalender, seega palun Sul registreerumine siin uuesti läbi teha ning saad valida juba täpsete kuupäevade hulgast.

Kalendris on märgitud ühisprojekti raames toimuvad retked – rohelise kirjaga on vabad, halliga ja läbikriipsutatud juba täitunud programmid. Otsi üles Sulle huvi pakkuv programm ning vaata, mis kuupäevadel sellele programmidel on võimalik tulla. Seejärel kliki sobivale päevale ning sisesta palutud andmed.

Tähelepanu! Registreeri palun ennast samale programmile kui valisid lehel Keskkonnahariduslikud programmid Tallinna koolidele ja lasteaedadele!

Programmi algus- ja lõpukellaaegade osas arvesta ka, et buss väljub kooli juurest pool tundi enne programmi algust, et õigeks ajaks Murastesse jõuda, ning jõuab vastavalt kooli juurde tagasi pool tundi peale programmi lõppu. Bussi tellib meie projektijuht ning vajadusel võtab bussifirma esindaja Sinuga ise ühendust, et täpne väljumiskoht kokku leppida (üldiselt väljub buss kooli eest).

Palun loe ka tähelepanelikult, millist lisainformatsiooni lahtrites küsitakse ning täida kõik väljad, nii ei pea me hiljem neid andmeid üle täpsustama hakkama!

Igale registreerunu saab meilile kinnituse, et oleme teid kirja pannud!

Vali kalendrist vabade päevade hulgast (kus ei ole ei rohelisi ega punaseid sündmusi märgitud) endale sobiv kuupäev. Erinevaid programme viiakse läbi erineval ajal aastast – millal täpselt, selle leiad iga õppeprogrammi kirjelduse alt. Seejärel võta programmi kokkuleppimiseks meie looduskooli koordinaatoriga ühendust.