Helesiniste kummikutega tüdruk hüppab porilompi, nii et vesi pritsib

Sügisesed õppeprogrammid 2014

Karoliina Lass Uudised 0 Comments

Muraste looduskool korraldab tasuta õuesõppeprogramme kõigi vanuseastmete lastele Tallinna ja Harjumaa piirkonnas.

Septembris, oktoobris ja novembris toimuvad programmid “Avastusretk looduse igapäevaellu”, “Kiviaeg Murastes”, “Matkatarkused loodusretkel”, “Mereprogramm” ja “Põhja-Eesti pankrannik”. Retk looduses kestab orienteeruvalt 3-4 tundi (sõltuvalt laste vanusest). Retke toimumise kuupäeva saab grupp ise valida, väljasõidu aeg võiks olla umbes kell 9 või 10. Sõiduks võib arvestada pool tundi, sest Muraste on Tallinnast umbes 15 km kaugusel. Muraste looduskool tellib bussi ja katab ise selle kulud, samuti katame juhedajate töötasud. See tähendab, et grupp ei pea midagi juurde maksma. Lastega tuleb metsa kaasa olenevalt laste arvust üks või kaks juhendajat. Lastel võiks kaasas olla natuke süüa ja juua.

Programme finantseerib Keskkonnainvesteeringute Keskus.

KIK_logo